Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes
- EAN: 4005555008644
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de betoverende onderwaterwereld met de Ravensburger Mermaid legpuzzel. Deze puzzel met 100 XXL stukjes is ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar om hun puzzelvaardigheden te ontwikkelen. De XXL-grote puzzelstukken zijn eenvoudig te leggen en vormen uiteindelijk een prachtig kunstwerk op posterformaat dat perfect in elke kinderkamer past.
Elk stukje is met de hand gemaakt en de vormvariatie is oneindig, waardoor de puzzel telkens opnieuw uitdagend en interessant blijft. De Ravensburger Mermaid legpuzzel biedt niet alleen eindeloos plezier, maar helpt kinderen ook bij het opbouwen van succeservaringen, geduld en zelfvertrouwen. Met diverse motieven van 2 tot 300 puzzelstukjes is er voor elk kind een geschikte puzzel te vinden.
De puzzel is uitgevoerd in levendige multikleuren en is gemaakt van hoogwaardig karton. Dankzij de uitstekende kwaliteit en zorgvuldige selectie van motieven is deze puzzel een must-have voor jonge puzzelliefhebbers. De Ravensburger Mermaid legpuzzel stimuleert niet alleen de creativiteit, maar draagt ook bij aan cognitieve ontwikkeling en uren speelplezier voor zowel kinderen als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Puzzels zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,59 voor Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 100 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 100 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12000864 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0.31 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 234 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555008644 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes aankoopt