Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+
- EAN: 8721017604372
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 06:27:50 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom bij de feestelijke viering van het 10-jarig jubileum van de Jan van Haasteren Studio! Deze unieke legpuzzel van 1000 stukjes brengt je naar de levendige wereld van Jan van Haasteren en zijn geweldige team. Ontdek de vrolijke en absurdistische avonturen van Rob, Dick, Mars en Wilma, terwijl zij hun momenten in de studio vastleggen. Dit is niet zomaar een puzzel, maar een mooi eerbetoon aan de creativiteit en passie van de tekenaars.
Deze Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar puzzel is perfect voor zowel kinderen als volwassenen vanaf 12 jaar. Het biedt een ontspannende ervaring zonder schermen en stimuleert de concentratie. Tijdens het puzzelen kom je in een wereld vol kleurrijke en details die tot leven komen zodra de puzzel compleet is. Met een afmeting van 62 cm breed, 250 cm hoog en 250 cm lang, garandeert deze puzzel urenlang plezier voor de hele familie.
Onze puzzels zijn zorgvuldig vervaardigd van 100% gerecycled karton, waardoor ze niet alleen leuk zijn om te maken, maar ook milieuvriendelijk. De puzzelstukken passen bijna naadloos in elkaar, wat zorgt voor een tevreden gevoel tijdens het puzzelproces. Het lichte gewicht van slechts 0,65 kg maakt het bovendien eenvoudig om de puzzel op te bergen of mee te nemen.
Als je op zoek bent naar een leuk en uitdagend activiteit, dan is deze puzzel een uitstekende keuze. Met de CE-markering bevestigen we de kwaliteit en veiligheid van de puzzel, zodat je met een gerust hart kunt puzzelen. Geniet van het plezier en de creativiteit die Jan van Haasteren in al zijn werken stopt en toast op nog vele jaren samen puzzelen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Puzzels zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Intertoys Spelhuis Coolshop Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Intertoys kun je Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+ kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,34 voor Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+ is gemeten op 11-10-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 20-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,61. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Jumbo |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1110100616 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product breedte | 62 cm |
| Product hoogte | 250 cm |
| Product lengte | 250 cm |
| Puzzelthema | Landschap |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721017604372 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jan van Haasteren - Studio 10 Jaar - 1000 Stukjes, 12Y+ aankoopt