CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st.
- EAN: 6927049000782
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 06:37:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve Dierenpuzzel is een geweldige toevoeging aan de speelgoedcollectie van elk kind. Deze puzzel met 4 houten blokken is speciaal ontworpen om de zintuigen en cognitieve vaardigheden van kinderen te stimuleren. Door de blokken op elkaar af te stemmen, kunnen kinderen mooie afbeeldingen vormen en hun verbeelding laten spreken.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 1 jaar is deze puzzel geschikt voor jonge kinderen om te verkennen en te spelen. Elk blok is gemaakt van hoogwaardig gelakt hout en beschilderd met kindveilige verf. Zo kunnen ouders gerust zijn dat hun kinderen veilig en plezierig kunnen spelen.
Naast het bieden van uren speelplezier, helpt deze educatieve puzzel ook bij het ontwikkelen van essentiële vaardigheden zoals oog-handcoördinatie, behendigheid van handen, verbeelding en creativiteit. Door te spelen met de CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve Dierenpuzzel leren kinderen op een leuke manier belangrijke motorische en cognitieve vaardigheden.
Dankzij het duurzame en milieuvriendelijke houten materiaal en de kleurrijke, aantrekkelijke vormgeving is dit educatieve speelgoed niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Het stimuleert kinderen om te ontdekken, te leren en plezier te hebben in een veilige omgeving.
Met de CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve Dierenpuzzel kunnen kinderen op een speelse manier hun creativiteit ontwikkelen en nieuwe vaardigheden leren. Een ideaal cadeau voor kinderen die houden van uitdaging en plezier in hun spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Puzzels zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Fietsaccessoires kun je CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st. kopen voor de prijs van € 28,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,74 voor CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st. is gemeten op 16-07-2025. De hoogste prijs was € 28,99 op 07-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 19,25. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Hout |
| Aantal puzzel stukjes | 4 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3522 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6927049000782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CLASSIC WORLD Houten zintuiglijke blokken Educatieve puzzel Dieren puzzel voor kinderen 4 st. aankoopt